uczestnicy

Małgosia Sobońska
Pasjonatka w wielu dziedzinach, od podróży, przez nurkowanie, przyjaźnienie się, po artystycznie uprawianą fotografię.
"Za dnia" pracuje jako prawnik, a "nocą" ;-) jest artystką, która przemienia obrazami fotograficznymi rzeczywistość i relacje z ludźmi, czyniąc je niepowtarzalnymi.


Iwona Arczewska
Uważne postrzeganie i wrażliwość na to, co we wnętrzu człowieka i co wokół - to własnie charakteryzuje jej fotograficzny talent.
Oficjalnie pełni odpowiedzialne zadania w firmie, a na skrawkach czasu oddaje się całą sobą pięknu, które widzi i tworzy.Dana Kondrat

Przemieszcza się przez świat i życie z gracją i talentem przenikliwej obserwatorki.
Obecnie zakorzenia się na nowo w dawnych krajobrazach. Informatyczny profesjonalizm łączy z uduchowionym skupieniem na tym co istotne w tworzeniu obrazów fotograficznych.Monika Michałek

Odnajdująca się ze spokojem wśród sytuacji i przedmiotów nieodnalezionych ;-). Charyzmatyczna ekolożka skupiona na istotach żywych acz niewielkich. Pełna skupienia obserwatorka świata, która z pasją oddaje się przetwarzaniu tego, co widzi w magiczne obrazy.
Adam Niezgoda
Precyzja i geniusz w przestrzeniach optyki. Smak, gust i serce na dłoni zobaczyć można we wszystkim, co go otacza i czym się dzieli. Piękno wokół zamienia na piękno wewnętrzne, a potem ujawnia to co widzi w obrazach fotograficznych.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz